text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ TIGAR WINTERA - 165/70 R13 79TIDMK-21432
Нашата најниска цена
10.320,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 79
Тип на возила Лично возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми