text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ TIGAR WINTERA - 175/65 R15 84TIDMK-21442
Нашата најниска цена
14.040,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 84
Тип на возила Лично возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми