text.skipToContent text.skipToNavigation
205/55R16 91H DIPLOMAT HPIDEK000072371
3.940,00 ден
Нашата најниска цена
2.450,00 ден
"DIPLOMAT" е нов бренд на пазарот, произведен во 2018 година, кој е во иста класа со добро познатиот бренд "KELLY"."DIPLOMAT" се произведува во европските земји Полска,Словенија, Франција, Турција ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

"DIPLOMAT" е нов бренд на пазарот, произведен во 2018 година, кој е во иста класа со добро познатиот бренд "KELLY"."DIPLOMAT" се произведува во европските земји Полска,Словенија, Франција, Турција и некои од поголемите димензии во Германија, односно во фабриките низ европа на GOODYEAR корпорација. Гумите на брендот "DIPLOMAT" гарантираат пристојни возни карактеристики во сооднос со цената.
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Бренд Diplomat