text.skipToContent text.skipToNavigation
COOPER CS8 195/45 R16 84VXLIDMK-40688
Нашата најниска цена
4.039,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: COOPER
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 45
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 84VXL
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 45
Дијаметар 16
Индекс на носивост 84
Тип на возила Лично возило
Бренд Cooper
Тип на производ Автомобилски гуми