text.skipToContent text.skipToNavigation
COOPER CS8 215/45 R16 90VXLIDMK-40698
Нашата најниска цена
5.389,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: COOPER
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 45
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 90VXL
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 45
Дијаметар 16
Индекс на носивост 90
Тип на возила Лично возило
Бренд Cooper
Тип на производ Автомобилски гуми