text.skipToContent text.skipToNavigation
COOPER DISCOVERERA/T 3 225/70 R16 103TIDMK-41062
Нашата најниска цена
6.729,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: COOPER
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 225
Висина: 70
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 103T
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 70
Дијаметар 16
Индекс на носивост 103
Тип на возила 4x4
Бренд Cooper
Тип на производ Автомобилски гуми