text.skipToContent text.skipToNavigation
COOPER ZEON XST-A 215/60 R17 96HIDMK-41147
Нашата најниска цена
6.729,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: COOPER
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 215
Висина: 60
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 96H
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 60
Дијаметар 17
Индекс на носивост 96
Тип на возила 4x4
Бренд Cooper
Тип на производ Автомобилски гуми