text.skipToContent text.skipToNavigation
COOPER ZEON XST-A 235/55 R18 100VIDMK-41204
Нашата најниска цена
8.079,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: COOPER
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 235
Висина: 55
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 100V
Сезона Летна
Ширина 235mm
Висина 55
Дијаметар 18
Индекс на носивост 100
Тип на возила 4x4
Бренд Cooper
Тип на производ Автомобилски гуми