text.skipToContent text.skipToNavigation
COOPER ZEON XST-A 255/65 R16 109HIDMK-41097
Нашата најниска цена
6.509,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: COOPER
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 255
Висина: 65
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 109H
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 109
Тип на возила 4x4
Бренд Cooper
Тип на производ Автомобилски гуми