text.skipToContent text.skipToNavigation
Continental ContiEcoContact 3 155/60 R15 74TIDMK-38479
Нашата најниска цена
5.328,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:CONTINENTAL
Сезона:Летна
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:74T
Сезона Летна
Ширина 155mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 74
Тип на возила Лично возило
Бренд Continental
Тип на производ Автомобилски гуми