text.skipToContent text.skipToNavigation
DAEWOO 225/45 R17 94W DW135 XLIDMK-20123
Нашата најниска цена
3.689,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

DAEWOO 225/45 R17 94W DW135 XL
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Daewoo
Тип на производ Автомобилски гуми