text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 155/65R13 73T FRIGO 2 MSIDEK000079338
3.150,00 ден
Нашата најниска цена
2.205,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:65
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:73Т

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:65
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:73Т
Сезона Зимска
Ширина 155mm
Висина 65
Дијаметар 13
Индекс на носивост 73
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica