text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 165/65R15 81T FRIGO 2 MSIDEK000079341
4.250,00 ден
Нашата најниска цена
2.975,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:81Т

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:81Т
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 81
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica