text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 175/70R13 82T FRIGO 2 MSIDEK000079220
3.550,00 ден
Нашата најниска цена
2.485,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82Т

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82Т
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica