text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 175/70R14 84T FRIGO 2 MSIDEK000079285
4.050,00 ден
Нашата најниска цена
2.835,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:84Т

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:84Т
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 84
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica