text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 185/70R14 88T FRIGO 2 MSIDEK000079317
4.600,00 ден
Нашата најниска цена
3.220,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:88Т

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:88Т
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica