text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 195/55R15 85H FRIGO HP 2IDEK000079253
5.150,00 ден
Нашата најниска цена
3.605,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:55
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:85H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:55
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:85H
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 55
Дијаметар 15
Индекс на носивост 85
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica