text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 195/65R15 95T FRIGO 2 MS XLIDEK000079370
4.700,00 ден
Нашата најниска цена
3.290,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:95T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:95T
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica