text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 205/75R16C 110/108Q FRIGO LTIDEK000079305
9.150,00 ден
Нашата најниска цена
6.405,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:75
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:110/108Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:75
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:110/108Q
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 110/108
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica