text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 205/R14C 109/107P FRIGO LTIDEK000079243
8.050,00 ден
Нашата најниска цена
5.635,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Дијаметар:14C
Индекс на носивост и брзина:109/107P

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Дијаметар:14C
Индекс на носивост и брзина:109/107P
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Дијаметар 14
Индекс на носивост 109/107
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica