text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 215/50R17 95V FRIGO HP 2 XL FPIDEK000079226
7.850,00 ден
Нашата најниска цена
5.495,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:50
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:95V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:50
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:95V
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica