text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 215/55R16 93H FRIGO HP 2IDEK000079304
6.650,00 ден
Нашата најниска цена
4.655,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:93H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:93H
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 93
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica