text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 215/55R17 98V FRIGO HP 2 XL FPIDEK000079390
8.750,00 ден
Нашата најниска цена
6.125,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:55
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:98V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:55
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:98V
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 55
Дијаметар 17
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica