text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 215/60R16 99H FRIGO HP 2 XLIDEK000079381
6.750,00 ден
Нашата најниска цена
4.725,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:99H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:99H
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 99
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica