text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 225/40R18 92V FRIGO HP 2 XL FPIDEK000079386
8.300,00 ден
Нашата најниска цена
5.810,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:40
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:92V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:40
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:92V
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 40
Дијаметар 18
Индекс на носивост 92
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica