text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 225/45R17 91H FRIGO HP 2 FPIDEK000079400
6.557,00 ден
Нашата најниска цена
4.590,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:91H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:91H
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica