text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 225/55R16 95H FRIGO HP 2 FPIDEK000079384
7.350,00 ден
Нашата најниска цена
5.145,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:95H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:95H
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica