text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 225/65R17 106H FRIGO SUV 2 XLIDEK000079320
10.550,00 ден
Нашата најниска цена
7.385,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:65
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:106H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:65
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:106H
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 65
Дијаметар 17
Индекс на носивост 106
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica