text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 235/65R17 108H FRIGO SUV XL FPIDEK000079241
10.900,00 ден
Нашата најниска цена
7.630,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:65
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:108H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:65
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:108H
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 65
Дијаметар 17
Индекс на носивост 108
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica