text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 255/55R18 109H FRIGO SUV XL FPIDEK000079346
11.400,00 ден
Нашата најниска цена
7.980,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:255
Висина:55
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:109H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:255
Висина:55
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:109H
Сезона Зимска
Ширина 255mm
Висина 55
Дијаметар 18
Индекс на носивост 109
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica