text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA NAVIGATOR 2 MS 185/70 R14 88TIDMK-39353
Нашата најниска цена
3.680,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Пневматиците на DEBICA се со препознатлив дезен, одлични перформанси и најдостапни цени.


Познатиот полски бренд стана дел од Goodyear групацијата и продолжува да изненадува со својата линија на пневматици, како за малите и средните патнички возила, така и за спортските, комби возилата и 4х4 теренските возила.


Image

Сезона Целогодишни
Ширина 185mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica
Тип на производ Автомобилски гуми