text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 195/60R15 88V SPT BLURESPONSEIDMK-44734
Нашата најниска цена
5.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 60
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 88V
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми