text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 215/45ZR17 (91Y) SPT MAXX TT XL MFSIDMK-44834
Нашата најниска цена
7.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 45Z
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 91Y
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми