text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 235/50R18 97V SP SPORT 01 *IDMK-45087
Нашата најниска цена
10.370,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 235
Висина: 50
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 97V
Сезона Летна
Ширина 235mm
Висина 50
Дијаметар 18
Индекс на носивост 97
Тип на возила 4x4
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми