text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 245/45R19 98Y SPT MAXX GT * ROF MFSIDMK-45002
Нашата најниска цена
18.680,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 245
Висина: 45
Дијаметар: 19
Индекс на носивост и брзина: 98Y
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 45
Дијаметар 19
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми