text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 245/75R16 114/111S GRANDTREK AT3 OWLIDMK-45045
Нашата најниска цена
8.250,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 245
Висина: 75
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 114/111S
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 114
Тип на возила 4x4
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми