text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 285/50R20 112V GRANDTREK PT2AIDMK-45094
Нашата најниска цена
20.770,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 285
Висина: 50
Дијаметар: 20
Индекс на носивост и брзина: 112V
Сезона Летна
Ширина 285mm
Висина 50
Дијаметар 20
Индекс на носивост 112
Тип на возила 4x4
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми