text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP BLURESPONSE 195/55 R16 87VIDMK-40629
Нашата најниска цена
6.869,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 55
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 87V
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 87
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми