text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP BLURESPONSE 205/60 R16 92HIDMK-40608
Нашата најниска цена
6.099,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 60
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 92H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 92
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми