text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP BLURESPONSE 205/65 R15 94HIDMK-40542
Нашата најниска цена
5.969,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 65
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 94H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми