text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP GRANDTREK AT3 215/65 R16 98HIDMK-41091
Нашата најниска цена
6.329,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 215
Висина: 65
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 98H
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 98
Тип на возила 4x4
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми