text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP QUATROMAXX 255/50 R19 107YIDMK-41244
Нашата најниска цена
13.829,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: 4X4
Ширина: 255
Висина: 50
Дијаметар: 19
Индекс на носивост и брзина: 107Y
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 50
Дијаметар 19
Индекс на носивост 107
Тип на возила 4x4
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми