text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SP 01 / SPORTMAXX RT 245/40 R17 91WIDMK-40823
Нашата најниска цена
9.289,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 245
Висина: 40
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 91W
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 40
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми