text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SP SPORT 01 225/50 R16 92VIDMK-40683
Нашата најниска цена
8.169,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 50
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 92V
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 50
Дијаметар 16
Индекс на носивост 92
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми