text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SP SPORT 01 DSST ROF 225/45 R17 91YIDMK-40788
Нашата најниска цена
8.889,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 45
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 91Y
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми