text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SPORTMAXX RT / RT2 245/45 R17 95YIDMK-40806
Нашата најниска цена
9.959,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 245
Висина: 45
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 95Y
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми