text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SPORTMAXX RT / RT2 255/35 R18 94YXLIDMK-40907
Нашата најниска цена
11.799,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 255
Висина: 35
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 94YXL
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 35
Дијаметар 18
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми