text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP SPORTMAXX TT 225/60 R17 99VIDMK-40704
Нашата најниска цена
10.189,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 60
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 99V
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 60
Дијаметар 17
Индекс на носивост 99
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми