text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP WINTER SPORT M3 - 205/60 R15 91HIDMK-21219
Нашата најниска цена
9.500,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми