text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 145/70R13 71Q KRI MONTERO MSIDEK000037515
3.350,00 ден
Нашата најниска цена
2.345,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:145
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:71Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:145
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:71Q
Сезона Зимска
Ширина 145mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 71
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми